Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
Giresun 2. Organized Industrial Zone

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
 
Firma AdıBİOAK
Adres2. OSB Pazarsuyu Köyü Çardak Tepe Mevkii No:9/2 Bulancak GİRESUN
Telefon+90 (454) 355 00 33
Fax+90 (454) 355 00 90
SektörENERJİ
E-Mailinfo@bioak.com.tr
Webww.bioak.com.tr
Firma AdıEGESSA MUTFAK
Adres 2. OSB MEVKİİ Pazarsuyu Köyü No:9/1 PK.28310 Bulancak/GİRESUN
Telefon+90 (454) 355 00 22
Fax+90 (454) 355 00 90
SektörHAZIR MUTFAK
E-Mailegessa@egessa.com
Webhttp://www.egessa.com.tr
Firma AdıZERE SAN. ve TİC. A.Ş.
AdresSanayi Mah. Yakup Zere Cad. 12. Blok No:12S Bulancak/GİRESUN
Telefon+90 (454) 315 14 49
Fax+90 (454) 315 14 50
SektörMAKİNA İMALAT
E-Mailzere@zere.com.tr
Webhttp://www.zere.com.tr/
Firma AdıMola Tekstil İnş. ve San. Ltd.Şti
AdresPazarsuyu Köyü 2. OSB Mevkii 5. Cad. No:19 Bulancak Giresun
Telefon+90 (454) 314 14 61
Fax+90 (454) 314 14 69
SektörTekstil
E-Mailinfo@molatekstil.com.tr
Webwww.molatekstil.com.tr
Firma AdıGİR-SAN MAKİNA VE HAFİF SİLAH SAN. TİC. A.Ş.
AdresTEYYARE DÜZÜ MAH SUNTA SOK NO: 25 GİRESUN
Telefon+90 (454) 215 29 31
Fax+90 (454) 215 39 35
SektörSAVUNMA SANAYİ
E-Mailgirsan@girsan.com
Webwww.girsan.com.tr
Firma AdıALTARNATİF ENERJİ MAKİNA SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ
AdresPAZARSUYU KÖYÜ GİRESUN 2. OSB 5. CAD. NO : 23 BULANCAK/ GİRESUN
Telefon+90(454) 500 34 54
Fax+90(454) 216 98 10
SektörENERJİ
E-Mailinfo@alternatifenerji.com.tr
Webwww.alternatifenerji.com.tr
Firma AdıFINDIK TARIM SATIŞ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
AdresHacısiyam Mah.Fatih Cad.No:59 Merkez / GİRESUN
Telefon0454 216 42 40
Fax0454 216 03 80
SektörGIDA
E-Mailfiskobirlik@fiskobirlik.org.tr
Webhttps://www.fiskobirlik.org.tr/
Firma AdıÜNİTEKS TEKSTİL GIDA MOTORLU ARAÇLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AdresPazarsuyu köyü 2. OSB mevkii 2. Cadde No: 8 Bulancak GİRESUN
Telefon+454 999 18 68
Fax
SektörTEKSTİL
E-Mailinfo@uniteks.com.tr
Webwww.uniteks.com.tr
Firma AdıYAVUZ GIDA SAN VE TIC. A.Ş.
AdresAksu Mah. Anıl Sok. No:17 28100 - Giresun
Telefon+90 454 225 61 86
Fax+90 454 225 53 79
SektörGIDA
E-Mailyavuz@yavuz.com.tr
Webwww.yavuz.com.tr
Firma AdıYAVUZKAN HAZEL GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
AdresLiman Cad. No:22 Bulancak/GİRESUN
Telefon+90 454 315 25 90
Fax+90 454 315 25 95
SektörGIDA
E-Mailyavuzkan@yavuzkan.com.tr
Webwww.yavuzkan.com.tr
Firma AdıUMUT KİB TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
Adresİhsaniye Mah. Okay Sok. 1 Bulancak, Giresun
Telefon0454 318 50 99
Fax0454 318 50 98
SektörTEKSTİL
E-Mailumut_tekstil_28@hotmail.com
Web-
Firma AdıSİMYA MAKİNA TAKIM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
AdresDavutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi No: 31-32 Pk: 34010 Topkapı - İstanbul / TURKEY
Telefon+90 212 482 65 46
Fax+90 212 482 62 33
SektörMETAL
E-Mailinfo@simyamakina.com
Webwww.simyamakina.com
Üst