Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
Giresun 2. Organized Industrial Zone

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

YAVUZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Fındığın anayurdu Giresun’da 1933 yılında kurulduk…
Fındığın doğasıyla Giresun’da büyüdük ve fındıkla birlikte birçok nesli büyüttük.
30’lu yıllarda hedefimiz yurtiçi pazarıydı, 40’lı yıllarda ihracata yöneldik ve 80’li yıllarda işlenmiş fındık ihracatına başladık. 
1982 yılında işlenmiş fındık üretim tesisimizi kurduk ve 2003 yılında yatırımlarımızı daha da büyüttük. Bugün İşlenmiş ve natürel fındık üretimi olarak 2 ayrı tesise sahibiz.
Ürünlerimizi başta Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, Avusturya, ,İsviçre ve İskandinav Ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, ABD, Uzakdoğu, Rusya ve Afrika ülkelerine ihraç etmekteyiz. 
Müşterilerimiz arasında Çikolata ve Şekerleme Sanayinin en büyük firmaları ve pastacılık ve dondurma sektöründe işini sanata dönüştüren çok önemli firmalar yer almaktadır. 
Kalite ve hizmetlerimizi daha hızlı sunabilmek, bilhassa gümrüklenmiş ürün almayı tercih eden müşterilerimize bu servisi verebilmek için, onları 2011 yılında Almanya’da Yavuz Haselnuss GmbH firması ile buluşturduk. 
Şirketimiz ISO 22000, BRC (A) , ISO 9011 Kalite belgelerine sahip olup ayrıca Sedex üyesidir. Ayrıca Yahudi dini kurallarına göre üretim yaptığımızı belirten Kosher belgesine de sahibiz. Tüm kalite sistemimiz her yıl belgelendirme kuruluşları tarafından denetlenmekte ve güncellenmektedir. 
Sektörde kalitesi ve hizmetiyle öncülük yapan Yavuz Gıda yıldan yıla teknolojik gereksinimleri tesislerine yansıtarak modernleşmekte ve müşterilerinin gün geçtikçe aratan kalite hedeflerine rahatlıkla ulaşmaktadır.

Üst