Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
Giresun 2. Organized Industrial Zone

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

TPM ASANSÖR MAKİNA OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

TELEFON NUMARASI : 0452 528 20 52

 

TARİHÇEMİZ :

TPM ASANSÖR MAKİNA LTD. ŞTİ. olarak; ISO 9001:2015, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 kalite belgeleri ile hizmet veren firmamız 2002 yılında kurulmuştur. İstanbul merkez ofisinden ve Ordu Fabrikadan Türkiye’nin ve dünyanın her bölgesine hizmet vermek amacı ile hizmet ağını oluşturmuştur. Gelişen teknolojilerle beraber piyasalarda sıkıntısı çekilen ihtiyaç sahibi firmaların yurt dışından getirterek üretimlerini devam ettirmeye çalıştığı plastik makaralar ve metal makaraların üretimine 2003 yılında asansör otomatik kapı makaraları ile başlamıştır. Bu alandaki ürün yelpazesini geliştirip çeşitlerini arttırarak; asansör, yürüyen merdiven, fotoselli kapı, mobilya, otomasyon ve benzeri üretim yapan firmaların takdirlerini kazanarak sektördeki gücünü kanıtlamıştır. Perşembe - Ordu - Çerli bölgesinde 5600m2 yeni fabrikasında ki 1250m2 lik yerinde, TPM marka makaralarımızın üretimi; delik çapı 5 mm’ den 25 mm’ ye, dış çapı 20 mm’ den 100 mm’ ye kadar ölçü aralığında yapılmaktadır.

HEDEFLERİMİZ :

Piyasada iyi bir itibar sağlamak hedefi ile kalite–çevre -yönetim etkinliğinin sürekli olarak geliştirilmesi.
Yasal gereksinimlerin yerine getirilmesinin yanı sıra müşterilerin ve katılan diğer tarafların tam memnuniyetini sağlamak.
Kaynakların verimli kullanımı ile rekabet güvencesi, faydalı yatırımlar ve iş ilişkilerini geliştirmek.

İş güvenliği ve kişilerin memnuniyeti için izlenen yolda, tüm çalışanların görevlerini ve yaptıkları işin hayati önemini anlamalarını saglamak.

Halen 5,5 milyon adet olan üretimimizi, 10 milyon adete çıkartmak.

MİSYONUMUZ :

Toplam kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda üretim yapmak. Değişen koşullara göre yeni üretim organizasyonları kurarak en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunarak çevre ve toplum bilicine sahip bir firma olmak.

VİZYONUMUZ :

Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Üst