Müteşebbis Heyetimiz Başkanını Seçti

Giresun 2.Organize Sanayi Bölgesi (2.OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı Sayın Valimiz Mehmet Fatih Serdengeçti başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonu’nda, saat 11.00’de gerçekleştirilen toplantıda; müteşebbis heyet başkanlığna ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığına seçilen Sayın Valimiz Mehmet Fatih Serdengeçti'ye OSB müdürümüz Bahadır Yılmaz tarafından sunum yapılarak, “Kuruluş, personel bilgileri, yer seçimi ve kamu yararı, kamulaştırma, altyapı ve elektrik şebekesi inşaatı, TEİAŞ trafo merkezi, elektrik dağıtımı, doğalgaz, teknoloji geliştirme bölgesi, atık su terfi hattı, muhtelif altyapı ve üstyapı inşaatları, parsel tahsisleri ve fiili istihdam ile yapımı planlanan işler” başlıkları altında organize sanayi bölgesinin gelişimi ve projeleri üzerine detaylı bir değerlendirme yapıldı. Sanayi ve üretim alanlarındaki son gelişmeler hakkında bilgi verildi.

Vali Serdengeçti başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Giresun İl Özel İdaresi ve Bulancak Belediyesi ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası kurum temsilcileri katıldı.

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organized Industrial Zone

Bize Ulaşın