Saygıyla Anıyoruz

Müteşebbis heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı, Vali Hasan Karahan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Karahan, mesajında; “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük devlet adamı  Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 77. yıl dönümünde onu bir kez daha şükran, minnet  ve rahmetle anıyoruz.

Atatürk, bir imparatorluğun küllerinden yepyeni bir devlet oluşturmuş müstesna bir devlet adamıdır. Siyasi-askeri dehası, fikirleri, başarıları ve düşünceleriyle sadece Türk tarihine değil dünya tarihine adını altın harflerle yazdırmış büyük bir komutandır.

 

Bugün ülkemiz Atatürk’ün göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda yoluna emin adımlarla ilerlemekte ve Cumhuriyetin 100.Yılında adını altın harflerle tarihe yazdırmayı amaçlamaktadır.

 

Onun bıraktığı mirası geleceğe taşımak ve Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkarak ülkemizi muasır bir medeniyet seviyesine ulaştırmak bizlerin görevi ve ortak sorumluluğudur.

 

Bu duygularla ebediyete intikalinin 77. Yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk  ve onun şahsında Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını şükran ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.” ifadelerine yer verdi.

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organized Industrial Zone

Bize Ulaşın