Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
Giresun 2. Organized Industrial Zone

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
 

HABERLER

Giresun 2. OSB’de İlk Fabrika Açıldı. Giresun Milletvekilinden OSB Ziyareti Yeni Valimizden OSB Ziyareti Giresun 2. OSB Ucuz Elektrik Dağıtacak YATIRIMCILARIMIZDAN IDLİBE YARDIM YATIRIMCILARA ELEKTRİK BRİFİNGİ VERİLDİ 19 Mayıs Kutlaması OSB'de Altyapı İşleri Tamam Kar Temizleme Çalışması Teknoloji Geliştime Bölgesi A.Ş. kuruldu. 2019 Yılı Son Müteşebbis Heyet Toplantısı OSB'miz Giriş Yolu Yapılıyor BAŞIMIZ SAĞOLSUN Vekillerimizin Yoğun ilgisi 2. ORGANİZE SANAYİ ATIK SU ARITMA TERFİ İSTASYON ÇALIŞMASI BAŞLADI TRAFO MERKEZİ YAPIMINA BAŞLANDI OSB de TEKNOKENT KURULUMUNA BAŞLANDI Giresun Valisinden Bölge Müdürümüze Teşekkür Belgesi Teknoloji geliştirme bölgelerinin belirlenmesini ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de yayımlandı CemTulga Okay Vefat Etti OSBÜK KARADENİZ BÖLGE İSTİŞARE TOPLANTISI YOĞUN İLGİYLE TAMAMLANDI Trafo Merkezi İlimize Hayırlı olsun Sayın Valimiz 2.OSB’de İncelemelerde Bulundu Bölge Müdürü Yılmaz;''Bir Sözümüzü Daha Yerine Getirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz'' Giresun'da 5 Bin Kişiye İstihdam İmkanı Sağlanacak Vali Sarıfakıoğulları, Giresun 2.OSB İnşaat Alanında İncelemelerde Bulundu Fındık İşleme Tesislerinin İnşaatları Başladı Vali Sarıfakıoğulları, 2. OSB’de İncelemelerde Bulundu Sanayi Sicil Belgesi ve/veya Ön Kayıt Yazısı OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı OSB de ALTYAPI İnşaatı Başladı OSB’nin Doğalgaz İhtiyacı Giderilecek Giresun 2. OSB’de Yatırımlara Devam Ediliyor Saygıyla Anıyoruz Basında Biz ”FATOĞLU ELEKTRİK PANO SANAYİ” Baş Sağlığı Basında Biz "SİMYA MAKİNA TAKIM" Basında Biz "ÖZKORKMAZ METAL" Giresun 2.OSB’de İlk Arsa Tahsis Edildi Meslek Liseleri ve Organize Sanayi Bölgesi İşbirliğinde Konferans Yapıldı OSB’de Altyapı Projeleri İçin Zemin İncelemesi Giresun 2. OSB’den Bakan Nurettin Canikli’ye Ziyaret Şenol ÜSTÜNDAĞ vefat etti Altyapı Proje Toplantısı Giresun 2. OSB Altyapı Proje İhalesi Yapıldı Giresun 2. OSB Yönetim Toplantısı Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu Toplandı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar ÖZTÜRK’ü Makamında Ziyaret

Giresun 2. OSB Ucuz Elektrik Dağıtacak

29 Temmuz 2020     72
   
 
Giresun 2. OSB  Ucuz Elektrik Dağıtacak
GİRESUN 2. OSB olarak üreticilerimize daha ucuz elektrik dağıtımı yapabilmek için dağıtım lisansı aldık. elektrik ile ilgili T üm altyapılarımızı tamamlayarak firmalara elektrik dağılımlarını gerçekleştirdik.
konuyla ilgili olarak bölge müdürümüz Sayın Mete Bahadır YILMAZ açıklamalarda bulundu.
 
"Rabbime Çok şükür Bayram öncesi sevinci ve gururu bir arada yaşıyoruz.
Bir senedir devam eden çalışmalarımız sonucu OSB mize enerji dağıtım lisansı aldık ve
BİSMİLLAH diyerek haftsonu itibarı ile TEİAŞ 154 kV Trafo Merkezi’ni de devreye alıp 2. OSB’mize ait Dağıtım merkezimizide enerjilendirdik.
Bugün itibarıyla son testlerimizide başarıyla tamamladık.
TEİAŞ’ın ilimize yaptığı bu yatırımda emeği geçen;dönemin Başbakan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili, şuanda da AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz sayın Nurettin Canikli’ye, Trafo merkezimiz devreye girene kadar OSB mizin Mobil santral ile enerjilendirilmesinde destek veren Milletvekillerimiz Sayın Cemal Öztürk e,Kadir Aydın ve Sabri Öztürk e Önceki dönem Valimiz Sayın Harun Sarıfakıoğullarına ve Valimiz Sayın Enver Ünlü ye, TEİAŞ Genel Müdürlüğüne ve TEİAŞ 14. Bölge müdürümüz Sengin beye ve mesai arkadaşlarına, Bulancak TSO Başkanı Sayın Ali Fatoğlu’na, Bulancak Belediye Başkanı sayın Recep Yakar’a MTB Enerji Danışmanlık çalışanlarına ,Aksa çoruh personeline ve OSB heyetimize teşekkür ederim.
Herşey Güçlü bir GiRESUN için."
 
 
 
 
 
 
Üst