Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi
Giresun 2. Organized Industrial Zone

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi

DEMİRKOL MAKİNE KALIP PLASTİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

DEMİRKOL , 1973 yılında ilk parçamızın kalıp sanayinde üretimden bu yana , gelişmeye  devam etti ve Türkiye ‘de metal & plastik enjeksiyon ile  kalıplanmış parça üreten lider bir tedarik şirketi oldu.
 
DEMİRKOL , Hassas mühendislik yaklaşımıyla ; Plastik ve Metal Enjeksiyon Kalıpları, Saç Kesme Bükme, Şişirme Kalıpları ile İlaç Sanayi, Otomotiv, Endüstri, Gıda ve Makina sektöründe faaliyetleri sürdürmektedir.
 
Üretim tesisimiz,   müşterilerimizin tek bir noktada, kompleks ve hassas bileşenlerin ve alt montaj gruplarının, tasarım, mühendislik  ve üretim taleplerini sağlayabilecekleri tam entegre  yüksek kapasiteli çalışabilen dünya standartlarına uygun son teknoloji makine parkuruyla üretim yapabilmektedir.
 
Dünya standartlarında üretim teknolojisi ve iş kapasine sahip firmamız  CAD/CAM/CAE  v.b )  sektörel yazılımlara  ve yüksek hassasiyetli tezgahlara, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırımlar yapmaktadır. Standart yaklaşımlarla yapılan kalıpçılığın ötesinde, ürün tasarımı ve mühendisliği birleştiren mükemmel iş modeli ile özel talepleri veya start up fikirden yola çıkıp, nihai ürün tasarımı ve mühendisliği, prototip üretimi, gerekli kalıp, özel aparatlar ve teçhizatların tasarımı ve imalatlarını da kendi bünyesinde yaparak anahtar teslimi projeler için hizmet verebilmektedir.
 
Demirkol, ürettiği kalıpların maliyetinin Avrupa'daki muadillerine göre% 35ile% 65 arasında daha düşük olması ve aynı kalite ve üretim kapasitesiyle rekabet gücünü korurken, imalatında Avrupa kalite standartlarını ve teknolojilerini takip etmektedir.
 
Ar-ge; Yenilikçi fikirlerin , hayallerin gerçekleştirilmesine katkı sunan , zorlu projeler için mühendislik kabiliyetlerimizle çözüm üreten departmanımız ile güçlüyüz.
 
Tasarım Global olarak hizmet vermeyi hedeflediğimiz günden bu yana tüm projelerin endüstriyel tasarım çalışmaları kendi bünyemizde yapılmaktadır.
 
Mühendislik; Tasarımlarla yön verilen projelere yetkin genç mühendis ekiplerimizin yer aldığı hassas mühendislik yaklaşımıyla çalışan departmanımız her iş süreci içerisinde yer almaktadır.
 
Kalite ve Belgelendirme ; Yüksek teknoloji ile dünya standartlarında üretim yapabilmek için ; kalite ve belgelendirme hizmetlerini bağımsız kuruluşlarca yaptırmaktayız.
 
Üretim ; Yüksek kapasite çalışabilen tam entegre bir tesise sahibiz.
 
Satış; Taleplerinize hızlıca yanıt verebilen , ihtiyaçlarınızı doğru analiz edip ve uygun fiyat koşullarında sizlere hizmet sunan deneyimli bir satış ekibimiz bulunmaktadır.
Üst